21 Şubat 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.

Sergen Yalçın’ın İsteği Dudak Uçuklattı! Trabzonspor Alternatif Arıyor! İşte Detaylar…

Teknik Direktör arayışında olan Trabzonspor, Sergen Yalçın ile görüşmelere başladı. Ancak Sergen Yalçın’ın talebi Trabzonspor yönetimini zora soktu. Taraflar yeniden masaya oturmayı planlıyor…

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Sergen Yalçın’la İstanbul’da bir görüşme gerçekleştirdi. İkili arasındaki görüşmenin detaylarının ortaya çıkmasının ardından Sergen Yalçın’ın istediği tutar büyük şaşkınlık yarattı.

Sabah’ta yer alan habere göre Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Sergen Yalçın ile 1.5 yıllık bir anlaşma yapmak istedi. Yeni sezon planlamasında mutabık kalan ikili ücret aşamasına geçti.

Deneyimli teknik direktör Sergen Yalçın kendisi ve yardımcılarını da kapsayacak şekilde 1 yıllık toplam 50 milyon lira talep etti. Ancak Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan bu rakamı fazla buldu.

Trabzonspor yönetimi Sergen Yalçın ile bir kez daha masaya oturmayı planlıyor.

Trabzonspor’a Cherchesov Alternatifi

Sergen Yalçın’ın yüksek ücret istemesi üzerine Trabzonspor alternatif isimlere yöneldi. Bordo- mavili ekibin teknik direktörlüğü için ilk alternatif ise Stanislav Cherchesov

Rusya Milli Takımı’nı uzun bir süre çalıştırdıktan sonra 2021 sonunda Ferencvaros’a imza atan Cherchesov, menajerler tarafından Trabzonspor’a önerildi. Trabzonspor ise öncelikle Sergen Yalçın ile görüşmeyi planlıyor. İkilinin anlaşamaması durumunda ise ilk alternatif 59 yaşındaki teknik direktör Cherchesov.