19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Lucas Podolski

Podolski’nin Anlamlı Kutlaması

 

Alman futbolcu Lucas Podolski ara transfer döneminde Antalyaspor’ a transfer olmuştu. Antalyaspor’da oynadığı futbol ile başarılı bir grafik çizen Podolski sıcak ve cana yakın tavırları ile de dikkat çekiyor. 34 yaşındaki futbolcu sadece Antalyaspor taraftarları tarafından değil bütün futbol severler tarafından da seviliyor.

Geçmiş futbol sezonlarında Galatasaray forması giyen Podolski bu sebeple Türkiye’ye ve Türk futbolseverlere yabancı değildi. Podolski son olarak sosyal medya hesabından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan bir mesaj yayınlayarak gönülleri fethetti. Alman futbolcu ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını paylaştı ve Türk Halkının 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

Podolski’nin Çay Tiryakiliği

Galatasaray’da forma giydiği dönemlerden Podolski’nin çay tiryakiliği biliniyordu. Antalya’ya geldikten sonra da Podolski sıklıkla ince belli bardakta çay içtiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıyordu. Alman futbolcu pandemi öncesinde boş zamanlarında Antalya’yı geziyor ve Antalya’da çektiği fotoğraflarını da sosyal medya hesabında yayınlıyordu. Podolski’nin bu fotoğrafları binlerce beğeni alıyor ve Antalya’nın da tanıtımı yapılıyordu.