28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Hakan Tütüncü

Kepez Belediyesinden Sportif Gençlik Buluşmaları

kepe Hakan Tütüncü’nün yaptığı Sportif Gençlik Buluşmaları gençlere sporu sevdirmek ve gençlerin hayatında sporun olmasını sağlamak için gençleri bir araya getiren bir etkinlik olmaktadır.

Sporcu Gençlik Buluşmalarında Kepez Belediye Başkanı Kepez’de bulunan okullarda öğrencilerle bir araya gelerek öğrencilerin sorunlarını dinlemekte ve bu sorunlara çözümler bulmaya çalışmaktadır. Gençlerin yaşamın her alanında çözüm odaklı önerilerini de dikkate alan Hakan Tütüncü’nün son yapılan Sporcu Gençlik Buluşmalarında durağı özel bir kolejin öğrencileriydi. Konuk oldukları okulun konferans salonunda öğrencilerle buluşan Hakan Tütüncü’nün en büyük hedefi yeni yetişen neslin sporla iç içe bir yaşamı ve sporu yaşam biçimi olarak benimsemesidir.

‘’Spora Her türlü Desteğe Hazırız’’

Hakan Tütüncü Spor Gençlik Buluşmalarında yaptığı açıklamalarda yaptıkları bu buluşmalar gençleri profesyonel spora yönlendirmeyi hedeflediklerini ve Kepez Belediyesi bünyesindeki spor kulübündeki sporcuların çoğunun bu şekilde okul buluşmaları ile kulübe katıldıklarını söyledi. Hakan Tütüncü Kepez Belediyesi olarak spor alanları ve spor sahaları yapımına öncelik verdiklerini ve spora her türlü desteği vereceklerini de söyledi.