19 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.

Jason Denayer Süper Lig’e Geri Mi Dönüyor?

Bir dönem süper lig de sarı kırmızılı takım Galatasaray forması giyen Jason Denayer yeniden süper lige dönme yolunda.

Bu sezon süper lig de siyah beyazlı takım Beşiktaş tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ile beraber çok iyi bir ivme yakalayarak lig de üst sıralara doğru tırmandılar. Süper lig de şampiyonluk yarışı içine gire siyah beyazlı takım da bir yandan da gelecek sezon için kadro planlamasına başladılar.

 Sezon sonuna doğru transfer dedikoduları artması ile siyah beyazlı takımın kadrosunda güçlendirecekleri öncelikli bölgeler ve isimlerde belli olmaya başladı.

Siyah beyazlı takım da yeni sezon da mutlak şampiyonluk parolası ile başlamak isteyen takım da kadrosunu güçlendirerek eksik buldukları bölgelere yapacakları güçlü transferler ile takımlarını oluşturmak istiyorlar.

İç ve dış transfer de çalışmalara başlayan kara kartal özellikle ilk önce bu sezon performansları ile dikkat çeken isimlerin sözleşmelerini uzatmak için başlayacaklar.

Kale de Beşiktaş ‘ a güven veren isimlerden olan Mert Günok ile yeni sözleşme detaylarına başlayan kara kartal da Nathan Redmond ve Salih Uçan da bu görüşmelerin devam ettiği isimlerden birileri.

Siyah beyazlı takımın yakından takip ettiği isimlerden birisi olan Birleşik Arap Emirlikleri ekibi Al Shabab ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 27 yaşındaki Jason Denayer’ ı sezon sonunda takıma kazandırmak istiyorlar.

BEŞİKTAŞ SEZON SONUNDA BİR KEZ DAHA ŞANSINI DENEYECEK

Siyah beyazlı takım Beşiktaş Birleşik Arap Emirlikleri ekibi Al Shabab ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 27 yaşındaki Jason Denayer’ e geçtiğimiz yıl resmi teklif götürmüş ancak şartlarda anlaşma sağlanamamıştı.

Bu sezon yaz transfer sezonun da bir kez daha tecrübeli isim ile görüşerek anlaşmak isteyen kara kartal sağ stoper de Jason Denayer’ a şans vermek istiyorlar. Siyah beyazlı takımın tecrübeli teknik adamı Şenol Güneş ‘in de transferde yeşil ışık yaktığı Jason Denayer transferini bitirmek istiyorlar.

27 yaşındaki Jason Denayer’ sezon sonun da Birleşik Arap Emirlikleri ekibi Al Shabab ile sözleşmesi de sona ermesi ile Beşiktaş ‘a fazla da bir maliyet çıkarmayacağı için bu transferin gerçekleşesi ola bilir.

Menajeri aracılığı ile Beşiktaş ve Trabzonspor ‘ a da önerilen isimlerden olan 27 yaşındaki Jason Denayer yıllık ücrette anlaşılması zor bir oyuncu. Sezon başında adı sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile de anılan stoperin menajerleri çok iyi çalışıyor.

JASON DENAYER BU SEZON NELER YAPTI?

27 yaşındaki Jason Denayer Birleşik Arap Emirlikleri ekibi Al Shabab’ da sezonu geçiriyor. Fransız ekibi olan Olimpik Lyon’ dan bedelsiz olarak transfer edilen stoper sezon sonun da serbest kalacak.

Bu sezon takımı ile 11 karşılaşmada süre alan stoper gol veya asist sevinci yaşayamazken süre almakta da zorlandı.