28 Mayıs 2024 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.
Fraport TAV Antalyaspor

Antalyaspor’dan Veda Ziyareti

 

Süper Ligin başarılı Antalya temsilcisi Fraport TAV Antalyaspor Antalya Valisi Münir Karaloğlu’na veda ziyaretine gittiler. Uzun yıllar Antalya Valisi olarak görev yapan Münir Karaloğlu Diyarbakır Valiliği görevine atandı. Antalyaspor Kulübü yönetimi ve Antalyasporlu futbolcular Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret ederek Diyarbakır’daki görevinde başarılar dilediler.

Münir Karaloğlu’na veda ziyaretinde Antalyaspor kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, teknik direktör Tamer Tuna, kulüp yöneticileri ile Lucas Podolski, Nazım Sangare, Hakan Özmert ve Adis Jahovic bulundu.

Forma Hediye Edildi

Antalya Valisi olarak 4 yıl görev yapan Münir Karaloğlu bu ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getirerek Antalyaspor’un başarıları ile her zaman gurur duyduğunu söyledi. Münir Karaloğlu Antalya’dan ayrılsa da Antalyaspor’un başarılarını yakından takip edeceğini de belirtti.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk de Münir Karaloğlu’nun her zaman kendilerine destek olduğunu söyleyerek bu desteğin hiç unutulmayacağını ifade etti. Ali Şafak Öztürk Vali Münir Karaloğlu’nun Antalyaspor camiası tarafından hep minnetle hatırlanacağını da sözlerine ekledi.

Diyarbakır’a gidecek olan Münir Karaloğlu’na Antalyaspor Kulübü tarafından isminin yazılı olduğu Antalyaspor forması hatıra olarak hediye edildi.