30 Kasım 2023 Antalya'da yer alan tüm spor aktiviteleri ve haberleri hakkında bilgi al.

Antalyaspor’da Yeni Teknik Direktör Nuri Şahin

 

Süper Lig heyecanı devam ederken takımlarda birçok ayrılık yaşanmıştı. Bu ayrılıklardan biri de Fraport TAV Antalyaspor ekibindendi. Teknik direktör koltuğu boş kalan Antalyaspor ekibi, yeni teknik direktörünü açıkladı: Nuri Şahin…

2020 yılında Antalyaspor ekibine transfer olan futbolcu Nuri Şahin ile teknik direktörlük için anlaşma yapıldı. 30 Haziran 2022 yılına kadar devam edecek anlaşma sonrası sosyal medya hesaplarından Antalyaspor ekibi paylaşım yaptı.

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin olay sonrası tecrübeli oyuncu Nuri Şahin’den ümitli olduklarını dile getirerek sözlerine başladı ve ardından da teknik hoca olarak tekrar futbol oynar mı sorusuna buna Şahin’in kendisinin karar vereceğini dile getirerek sözlerini noktaladı.

Nuri Şahin Önderliğinde İlk Antrenman!

Tecrübeli futbolcu Nuri Şahin yeni teknik direktör olarak ekibiyle ilk antrenmanına çıktı. Ersun Yanal ile yolların ayrılmasından sonra boşalan teknik direktörlük koltuğuna oturan Şahin, başarılı yıldız bir orta saha oyuncusu olarak fırtınalar estiriyordu.

Antalyaspor yönetiminin tam bir güven ile koltuğu devrettiği isim için umutlu olunduğu biliniyor. Süper Lig’de yeni hafta öncesi ilk çalışması için sahada olan Nuri Şahin, Aziz Çetin ve yöneticilerle bir araya geldi ve kısa bir konuşma yaptı. Konuşma sonrası Aziz Çetin tüm ekibine inandığını ve güvendiğini dile getirdi.

Yeni teknik hoca arayışlarından bahseden Çetin, kulübü ve takımı bile birini aradıklarını söyledi. Çok uzağa gitmediklerini dile getiren Başkan, Nuri Şahin ile çalışmaya karar verdiklerini ifade etti.

3 Günlük İzin Sonrası 1 Saat Antrenman

Yeni teknik direktör Nuri Şahin ise ekibine ifade ettiği sözlerinde çok önemli bir sorumluluk aldığından bahsetti. Ekibine çok fazla inandığından da bahseden Şahin, hep birlikte güzel işler başaracaklarına inandığını dile getirdi.

3 günlük izin içerisinde olan ekip, 1 saatlik bir antrenman gerçekleştirdi. Antrenman düz koşuyla başlarken 5’e 2 top kapma çalışmaları ve çabukluk hareketleri ile son buldu. Ekip yeni hafta karşılaşması için yoğun bir tempoda çalışmalarına devam edecek.

Yeni teknik direktör Nuri Şahin ile Antalyaspor’un geleceği nasıl olacak şimdiden merak konusu…